יום שבת, 19 במאי 2012

Wörthersee 2012 - שני דגמי GTI קונספט חדשים

העיירה האוסטרית Wörthersee  מארחת כבר למעלה משלושה עשורים (החל מ1981 ) את הפסטיבל הכי חשוב באירופה לרכבי VW , הפסטיבל   שמושך אליו אלפי מבקרים מכל אירופה הופך את העיירה למשך שבוע בחודש מאי להיכל התהילה של VW ומלבד מפגש עצום של קהילת הVW האירופית הפסטיבל משמש את ראשי VW לחשיפה של רכבי קונספט שונים . אז מלבד הבשורה הגדולה של חשיפת הPOLO R WRC  ניצלו ראשי החברה את הבמה לחשוף שני דגמי קונספט חדשים לGTI . הרכבים עוצבו על ידי שני צוותים של מעצבים צעירים במסגרת תחרות שערכה החברה . הרעיון המרכזי שלהם היה HEAVEN AND HELL , לא צריך להסביר למה .
הדגם הראשון - GTI Black Dynamic Concept

מאז אוקטובר שנה שעברה עמלו 9 מתמחים צעירים במחלקת העיצוב של VW על הרכב , מבחינת המראה החיצוני שולב מכסה מנוע בצבע אפור מט שעליו דוגמאת הכוורת המזוהה עם הGTI אבל חוץ מזה שולבו ברכב חישוקי 19" שחורים וגימור פנימי בצבעי שחור ואדום. המנוע הוא ה TSI המוכר בנפח 2.0 ל  שמפיק 296 כ"ס מפלצתיים בשילוב עם תיבת DSG 6 הילוכים  גולת הכותרת ברכב הקונספט הזה היא מערכת הסאונד - שכוללת 9 רמקולים בהספק של 1800 watt  שמוצגת לראווה בחלק האחורי של הרכב , בקיצור נגבו את הריר ותסתכלו על התמונות הבאות : 
צוות המתמחים שעיצבו את המכונית 

הדגם השני- GTI Concept White

הקונספט השני שמייצג כמובן את ה-Heaven הוא GTI לבנה בצבעי ORYX מאט שמגיעה גם היא עם גימורי פנים מעור בשילובי שחור ואדום   , מושבים מעור נאפה וגימורי דלתות בלבן מאט עם שילוב של אלומיניום / כמובן שגם כאן לא נעדר שילוב ה"הוניקומב" המוכר של GTI . 


אה כן , אלו הדוגמניות שהציגו את הרכבים :

תגובה 1: