יום רביעי, 5 ביוני 2013

נא להכיר הדור השביעי של הGTD

אז אחרי שסיימו בוולפסבורג את חגיגות הGTI הגיע הזמן להתפנות לאחות החורגת  הGTD החדשה  שתגיע עם  180 כ"ס , ועם  צריכת דלק משולבת  ומרשימה של 4.2 ק"מ בדיוק  ל100 ק"מ  .

New GTD

 בVW שמו למטרה להגשים  בGTD הספורטיבית   את כל מה שעשו בGTI ולפיכך יצרו רכב יותר חד ,יותר חזק ועל הדרך יותר חסכוני בדלק וזאת בשל השילוב של מנוע הדיזל החדש  עם הגיר הDSG  המשופר שמקנה לו יתרון בדרך לחסכון .

הGTD תגיע עם מנוע הTDI של הקונצרן בנפח 2.0 ליטר  שעוצב מחדש ולפי ההצהרות של VW אמור לגעת ב100 תוך 7.5 שניות ותו"כ הילוך רביעי .

מבחינת האבזור החיצוני הGTD שומרת על סטנדרט גבוהה ותשווק לשווקי היעד שלה בארה"ב ואירופה עם  פנסי בי קסנון ולד כסטנדרט יחד עם פנסי הערפל החדים שהוצגו כבר בGTI . סה"כ הGTD שומרת על נאמנות לעיצוב החיצוני  של הGTI שאת קווי המתאר האדומים מחליפים גווני הכרום שאיפיינו עד כה במשך שנים את גרסת הדיזל של סדרת הGT .
New GTD

New GTD

גם עיצוב הפנים שומר סה"כ על קווי מתאר זהים לGTI   מושבי ספורט מרופדים עם בד דפוס משובץ GT קלאסי - שנקרא אגב "CLARK" . המושבים של הGTI וGTD הם זהים ומצוידים בכוונון גובה חשמלי ,תמיכת מותניים ידנית וכיס בגב המושב. מבחינה ויזואלית, במקום   האלמנטים   האדומים של GTI, האלמנטים בGTD מכילים תערובת של
שחור, אפור  וגווני צבע לבנים, כמו גם חלקי כרום.


 ואולי החידוש הכי מלהיב שישולב גם בדגמי הGTI   החדשים היא הטמעת Car-Net with Google-Earth™ and online traffic information שהיא המילה האחרונה בתחום האינפוטיימנט של VW והיא מסקרנת מאד משום שהיא מטמיעה שימוש בוגל ארת' וסטריט ויוו לראשונה בתוך הרכב . ופוסט רחב בנושא בקרוב


Car-Net with Google-Earth™ and online traffic information


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה